1/9.A Osztályfőnök: Szabó Márta

Bajzáth Ramóna
Balog Nikolett
Berdó Orsolya
Czakó Szintia Szeréna
Debreczeni Nikoletta
Deli Mendi
Dér Kristóf
Dobos Johanna
Drotár Izabella
Egedi Levente
Eszes Dániel
Fodor Vivien Dorina
Gönczi Titanilla Anna
Lajkó Szabina
Lakatos Evelin
Lengyel Dzsenifer
Matastik Kitti
Nagypál Trixi
Németh Gréta
Oláh Nikolett
Pécz Bence
Petrezselyem Péter
Siroki Alexandra
Szlota Nikoletta
Zarnócz Péter

 

 

 

1/9.B Osztályfőnök: Lakatos Ferenc

Ádám István Kristóf
Balog Ádám
Berta Tamás Gergő
Bognár Bence
Borbély Alex
Boros János
Debreceni Mátyás
Drábóczi Krisztofer
Fegyverneki Ádám Zsolt
Gyarmati Patrik György
Kolompár Dávid
Matastik Marcell
Mihályi Bence
Mócza Istán Bendegúz
Nardelotti Máté
Nyerges Miklós
Orsós Renátó
Papp Dániel
Sánta Richárd
Szedlák Zoltán
Szóráth Sándor József
Tóth Ádám
Tóth Dominik
Váczi Szabolcs
Varga Dániel
Vas Viktor
Zoboki Szabolcs

 

1/9.C Osztályfőnök: Kovács Levente

Berdó Gyula
Bőszén Ádám
Bőszén Ármin
Busa Roland
Csonka Gábor
Gazdik Tibor Botond
Halutkai Ferenc
Kiséri-Nagy Dávid
Kocsis Zsigmond
Máyer Justin
Németh Jácint Bendegúz
Polyák András Milán
Polyák Máté
Sárai-Szabó Zoltán László
Szabó László
Vízhányó Péter

 

2/10.A Osztályfőnök: Virágh Mihályné

 

Bajzáth Melissza
Balla Alexandra
Balog Noémi Kriszta
Bársony Brigitta
Czapo Noemi Martina
Halász Cintia Krisztina
Halutkai Anita
Kelemen Lajos Attila
Kolompár Adrienn
Lakatos Anasztázia
Mihalik Norbert
Nagy Renáta
Nagy Tímea
Németh Gábor Kálmán
Nickl Noémi
Penti Valéria
Petrovits Kamilla
Sikala Virág Vanessza
Subitz Alexandra
Subitz Anasztázia
Szíki Lóránd
Tatár Krisztina
Telek Szandra
Zatkó Krisztina

 

2/10.B Osztályfőnök: Bencsina Judit Gizella

Demeter Ervin
Faragó Csaba
Ferkovics Jakab
Fodor Gergő
Fogas Márk
Hornyik Ádám
Károly Zoltán
Kollár Dániel
Nagy Alexander Zsolt
Polgár Péter
Szíki Szilárd
Tordai Attila
Tóth Szabolcs
Vajda Balázs Sándor

 

2/10.C Osztályfőnök:Ádámné Szurma Mária

Andó Bence
Drábóczi László
Faragó Bence
Faragó-Tóth Dávid
Filip Sándor
Gajdos Patrik
Godó László
Gyapjas Zsolt
Kiss Alexander
Lénárt Csaba
Lovas Dávid
Módra András Béla
Monda Kristóf
Német Csaba István
Papp Szabolcs
Pásztor Lajos
Pusztai Richárd Patrik
Szalai István
Törőcsik Bence
Törőcsik Zsolt
Víg Dávid József

 

3/11.A Osztályfőnök: Varga Róbert

Alberti Dániel
Árva Szilvia
Bretus Rozália
Csernus Petra Viktória
Csernus Virág Vivien
Csillag István Norbert
Dézsi Fanni
Fórizs Amanda Beáta
Godó Benita Cintia
Lakatos Anita Patrícia
Mohácsi Bianka
Petrezselyem Vivien
Szabó Melizand
Szűcs Viktória
Tóth András
Urbán Aliza Krisztina
Varga Anita

 

3/11.B Osztályfőnök: László Csaba

Csontos Viktória
Harabula István Patrik
Körmöczi Richard
Lovas Péter Dávid
Lovas Zoltán
Molnár Anikó
Nagy Károly
Nóvé Kata
Orschelbacher Krisztina Beáta
Subicz Alexandra
Tamás Ignác Róbert
Tóth Gábor
Tóth Katalin Erzsébet
Turi Nelli Lili
Urbán Roland

 

3/11.C Osztályfőnök: Budai János

Bori Krisztián
Fehér Lajos Bertalan
Fekete Lajos
Fricska Géza
Fülöp János Milán
Gajdos Tamás
Kovács Krisztián
Lakatos Roland
Márton Csaba
Nagy Károly Zoltán
Nardelotti Dániel
Perényi Attila Dominik
Ragó Viktor Mihály

 

 

KSZ/11.A

Balog Béla
Fekecs Péter
Király Gábor
Sáfrány Dávid Szabolcs
Sáfrány Tamás
Szabó Márton

KSZ/12.A

Ballabás János
Csernus Krisztina
Demeter Attila
Gyapjas István
Kalocsai István
László Judit
Lévai Sándor
Radics Róbert

 

Osztálynévsorok